facebook
PDF

Polityka prywatnosci

Celem zespołu serwisu www.herion.com.pl jest zagwarantowanie naszym Użytkownikom poczucia bezpieczeństwa w trakcie korzystania z usług serwisu. Serwis herion.com.pl umożliwia dla zarejestrowanych Użytkowników wystawianie faktur sprzedaży, rachunków sprzedaży, prowadzenie baz danych kontrahentów, ewidencji wystawionych faktur sprzedaży, ewidencji wystawionych rachunków sprzedaży, ewidencji VAT sprzedaży.

W pełni respektujemy prawo do prywatności i wszelkie powierzone nam dane traktujemy jako poufne. Wszelkie dane gromadzone są i przetwarzane w celu prawidłowego funkcjonowania serwisu. Dane te nie są udostępniane osobom trzecim. Adresy e-mailowe nie są wykorzystywane do wysyłania materiałów promocyjnych czy spamowania.

Podstawowe zabezpieczenie w serwisie gwarantuje proces logowania Użytkowników. Każda operacja wymaga zalogowania się do serwisu. Każdy Użytkownik posiada swój indywidualny, przez siebie wymyślony Login oraz Hasło.

Aby zagwarantować poufność przesłanych nam informacji oraz zapewnić im bezpieczeństwo, korzystamy w serwisie herion.com.pl z bezpiecznych, szyfrowanych połączeń SSL. Z podobnych połączeń korzystają również banki, które oferują swoje usługi przez Internet. Zatem nikt nie może zobaczyć danych Użytkownika ponieważ są szyfrowane. Tylko on poprzez Login i Hasło ma do nich dostęp. Zespół serwisu ma dostęp jedynie do danych koniecznych do rozliczeń między Użytkownikiem a zespołem serwisu. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości, zespół serwisu podejmuje niezwłocznie odpowiednie czynności.

Ponadto dane wprowadzone przez Użytkownika do systemu są przechowywane w taki sposób, aby uniemożliwić ich utratę w razie awarii.

Herion - Twój IT Partner

  AKTUALNOŚCI

BusinessRelations

Zapraszamy wszystkich do testów nowej aplikacji biznes
więcej...

Backup danych dla kibica

Drogi Kliencie-Kibicu! Piłkarskie święto
więcej...

Więcej aktualności...

  GWARANCJA

Funkcjonalności

Bezpieczeństwa

Szybkości działania

Profesjonalności

Niskiego kosztu usługi