facebook
PDF

Misją naszą jest dostarczenie wysokiej jakości usług informatycznych dla przedsiębiorstw MSP oraz klientów indywidualnych. Misję realizujemy w sposób  profesjonalny oraz etyczny. Podczas wykonywania wyznaczonych nam celów i zadań gwarantujemy wysoką jakość oraz kulturę obsługi.

Firma IT HERION powstała w 2001 roku w Krakowie. Od samego początku specjalizujemy się w dostosowaniu technologii informatycznych do indywidualnych potrzeb klienta.

 Cechuje nas profesjonalne wykonywanie powierzonych nam projektów, zadań oraz dbanie o utrzymanie etycznych relacji.

Poprzez regularne usługi, a także stały serwis informatyczny dajemy Państwu gwarancje stabilności, bezpieczeństwa, zadowolenia oraz podnoszenia jakości powierzonych nam projektów i usług. Właśnie dzięki takiemu podejściu współpraca z nami pozwoli Państwu skupić się na własnej działalności bez straty czasu na rozwiązywanie problemów związanych z innowacyjnymi systemami informatycznymi. Stała współpraca, długoletnie doświadczenie  pozwala nam osiągnąć o wiele więcej i o wiele szybciej dla naszych partnerów i klientów indywidualnych. Dzieje się tak ponieważ łączymy nasze mocne strony zawodowe z umiejętnością elastycznego dopasowania się do rytmu pracy i potrzeb naszych klientów.

HERION - Twój IT Partner

 BussinessRelations.jpg
  AKTUALNOŚCI

BusinessRelations

Zapraszamy wszystkich do testów nowej aplikacji biznes
więcej...

Backup danych dla kibica

Drogi Kliencie-Kibicu! Piłkarskie święto
więcej...

Więcej aktualności...

  GWARANCJA

Funkcjonalności

Bezpieczeństwa

Szybkości działania

Profesjonalności

Niskiego kosztu usługi